28 dni to idealny czas na dokonanie zmiany w życiu. Dołącz do nas - popraw swoje zdrowie i odzyskaj energię. Co jest potrzebne?

TWOJA DECYZJA!

Przewodnik Zdrowego Odżywiania - Program edukacyjno - praktyczny.

Dla kogo jest Program?

Dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne niezależnie od wieku. Program skupia się wokół zdrowego odżywiania. Dowiesz się jakie proste zmiany wprowadzić w codziennym życiu, żeby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Dołączając do Programu otrzymasz proste i szybkie przepisy na:

7 lunch boxów z listą zakupów

7 obiadokolacji z listą zakupów

7 pożywnych śniadań GRATIS – odbierz zapisując się do Newslettera

15 obszernych artykułów, dzięki którym dowiesz się jakie modyfikacje wprowadzić w kuchni, żeby odżywiać się lepiej – prosto na Twoją skrzynkę mailową 

I aż 3 E-booki

Łatwiej zapobiegać niż leczyć!

 

Każdy chce się cieszyć dobrym zdrowiem i mieć dużo energii. Stres, chemizacja żywności, pośpiech skutkują pogorszeniem samopoczucia, finalnie doprowadzając do chorób. Zdrowie jest tylko jedno, warto się nim cieszyć jak najdłużej. Z naszej praktyki wynika, iż skuteczna terapia, usuwająca przyczynę dolegliwości, musi iść w parze z żywieniem przystosowanym do problemu zdrowotnego. Potwierdzają to nasze własne doświadczenia w odzyskiwaniu zdrowia oraz naszych podopiecznych. Podczas pierwszego wywiadu z pacjentem ustalamy jakie modyfikacje może wprowadzić “od ręki”, żeby poczuć się lepiej. Na bazie naszych doświadczeń powstał Przewodnik Zdrowego Odżywiania Wybieram Zdrowie. Zebrałyśmy proste wskazówki, porady i przepisy w sprytny program edukacyjno – praktyczny. 

3 opcje w leczeniu boreliozy

W jednym z ebooków z Programu edukacyjnego STOP BORELIOZA przedstawiam opcje leczenia jakie ma osoba zmagająca się z boreliozą. Zapewne możliwości leczenia jest więcej, jednak

czytaj dalej »

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!