Dołączając do programu otrzymasz:

• 5 e-booków, które przybliżą Ci temat choroby jaką jest borelioza

• 21 skutecznych, alternatywnych terapii boreliozy

• omówienie sposobu odżywiania wspomagającego leczenie chorób odkleszczowych

• gotowy jadłospis na 5 dni

O czym jest program?

 

Program STOP BORELIOZA! to kompendium wiedzy o naturalnym leczeniu boreliozy. Dowiesz od czego zacząć terapię, co jest kluczowe w drodze do zdrowia oraz w jaki sposób samemu sobie pomóc. Przedstawimy Ci 21 terapii alternatywnych, które są skuteczne w boreliozie oraz kroki jakie trzeba zrealizować, żeby poczuć się zdecydowanie lepiej.

 

Program składa się z 5 merytorycznych e-booków:!

Borelioza i co dalej?

Nawodnienie organizmu w boreliozie

Metoda 4 kroków - borelioza

21 alternatywnych terapii boreliozy

Kuchnia w boreliozie

Program STOP BORELIOZA!

"Choruję na boreliozę od 5 lat. Stosowałam antybiotyki - było lepiej przez jakiś czas. Niestety wszystko wróciło. Dopiero zioła i biorezonans pomogły mi w powrocie do zdrowia. Zmieniłam sposób odżywiania i czuję się super!
Ola z Mrągowa
Asystentka
"Borelioza dopadła mnie w tamtym roku i zaczęły się bóle. Nie chciałem brać antybiotyków, więc za namową żony skorzystałem z ziół, sauny, zmieniłem dietę i przyjmowałem witaminy. Miałem też 10 sesji w komorze normobarycznej. Bóle nie wróciły. Polecam"
Adam z Płocka
Kierowca
"Kleszcza nie pamiętam, więc długo czekałam na właściwą diagnozę. Mam problemy neurologiczne. Dzięki odrobaczaniu, usunięciu trucizn z jedzenia czuję się o niebo lepiej. Korzystam z terapii biorezonansem, kwiatów Bacha, Healy oraz suplementacji."
Małgorzata z Olsztyna
Rencistka
"Jestem po konsultacjach online. Dzięki poradom i zaleceniom, nie mam już bólu stawów. Efektem ubocznym terapii jest zniknięcie guzka na tarczycy! "Barbara z Warszawy
Nauczycielka

Borelioza jest chorobą przenoszoną przez kleszcze, ale istnieją też inne drogi zakażenia. Obecnie z diagnozą boreliozy nie jest już tak ciężko jak kilka czy kilkanaście lat temu. Cierpiąca osoba otrzymuje właściwą diagnozę zdecydowanie szybciej. 

Klasycznym leczeniem boreliozy jest antybiotykoterapia, jednak w bardzo wielu przypadkach nie jest skuteczna i dolegliwości wracają. Po długotrwałym leczeniu antybiotykami organizm jest wycieńczony i nie ma siły na regenerację. Czy antybiotyki to jedyny wybór jaki ma osoba chora na boreliozę i choroby odkleszczowe?

NIE! SĄ INNE SKUTECZNE METODY!

Istnieje szereg terapii alternatywnych, które świetnie sprawdzają się u osób zmagających się z tą podstępną chorobą. Bakterie borrelii umieją się świetnie maskować np. chować w cysty i są niedostępne dla antybiotyków. Natomiast odpowiednio dobrane zioła świetnie sobie z tym poradzą. Równie ważne, co samo leczenie, jest odpowiednie nawodnienie, odżywienie i oczyszczenie organizmu z toksyn.

Zachęcam do zapoznania się z autorskim Programem STOP BORELIOZA!, który został stworzony na podstawie moich doświadczeń i pozytywnych rezultatów moich podopiecznych.

Nie daj się boreliozie!

Działaj dla swojego zdrowia!

Oto czego potrzebujesz i co znajdziesz wewnątrz programu:

Standardowa cena programu 430zł

Cena w promocji 127zł

Z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że kluczowym elementem w leczeniu boreliozy jest zmiana sposobu żywienia oraz zastosowanie 2-3 terapii jednocześnie. Ważne, żeby te terapie działały wspomagająco i nie kolidowały ze sobą.  

Zdobycie wiedzy, którą zebrałam w autorskim Programie zajęłoby Ci długie miesiące, a tutaj otrzymujesz gotowe, sprawdzone i przetestowane rozwiązania. Dzięki programowi oszczędzisz czas i pieniądze. 

Realny koszt elementów składających się na Program to:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wszystkie e-booki, które składają się na Program otrzymujesz mailowo i pobierasz na swój komputer lub telefon ciesząc się nieograniczonym dostępem.

Zdobędziesz wiedzę na temat naturalnych metod leczenia boreliozy i będziesz mieć możliwość zadecydowania w jaki sposób chcesz się leczyć. Otrzymasz także informacje jakie produkty spożywcze są wskazane do spożycia przez osobę z boreliozą, a jakie przeciwskazane. trzymasz gotowy jadłospis na 5 dni. 

Możesz zacząć indywidualnie, kiedy chcesz.

Każda osoba jest inna i wymaga indywidualnego podejścia i terapii. Wiele osób dzięki zmianie sposobu odżywiania, przeprowadzonemu oczyszczaniu i zastosowaniu kompatybilnych terapii, wraca do całkiem dobrej kondycji. Zdarza się też tak, że niektórzy czują zdecydowanie lepiej niż przed chorobą. Czy można wyleczyć boreliozę? Jest to bardzo podstępny patogen, więc w wielu przypadkach można wygasić jej objawy i cieszyć się życiem bez bólu i innych dolegliwości. Potrzeba jednak zaangażowania się w proces zdrowienia i wprowadzenia modyfikacji w codziennym życiu.

To zależy od wybranych terapii i zaangażowania osoby chorej. Przyjmuje się, że minimalny czas terapii to 6 miesięcy. Zazwyczaj po miesiącu są już zauważalne rezultaty, gdy osoba chora stosuje się do zaleceń. Warto jednak kurację stosować dłużej. Wszystko zależy od organizmu, stosowanych terapii i zaangażowania.

Zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu.

Agnieszka Wanat

Naturopatka i Informoterapeutka
Jestem czwartym pokoleniem kobiet, w mojej rodzinie, zajmujących się medycyną naturalną. Zaufałam medycynie alternatywnej, gdy miałam problemy zdrowotne. W mojej praktyce stosuję fitoterapię, suplementację, dietoterapię, informoterapię. Jestem zorientowana na osiąganie pozytywnych rezultatów zdrowotnych u moich podopiecznych. Moim obszarem zainteresowań są choroby związanie z nieodpowiednim żywieniem oraz borelioza.

Bądź na bieżąco! Polub nas na Facebooku!

Moja przygoda z boreliozą zaczęła się po urodzeniu dziecka, ale nie byłam jej świadoma, więc przez 6 lat życie mnie męczyło. Gdy sięgnęłam dna (tzw. czarnej d…) zaczęłam szukać pomocy. Klasyczna droga, od drzwi do drzwi specjalistów, którzy diagnozowali mi coraz więcej chorób. Według diagnoz miałam: jelito drażliwe, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, insulinooporność, nerwicę lękową, więc moja droga leczenia zakończyła się u psychiatry ;). W tym momencie zdecydowałam, że jednak posłucham mojej mamy :), która od lat zajmowała się medycyną naturalną i ukończyła kilka lat wcześniej studia z zakresu żywienia. Skorzystałam z usług lekarza holistycznego, który za pomocą Vega Testu stwierdził, że mam dużo drożdżaków candida, pasożytów i boreliozę (potwierdzoną później badaniami laboratoryjnymi w klasie IgG). Zalecenia, które otrzymałam to zmiana diety, oczyszczanie i odpowiednia suplementacja. Największą tragedia było zrezygnowanie z pieczywa, nabiału i cukru, które stanowiły 90% mojej diety ;). Podjęłam to wyzwanie, za co jestem sobie niezmiernie wdzięczna, bo od kilku lat żyję pełnią życia, bez większych dolegliwości. Zamieniłam pracę w korporacji na Gabinet Medycyny Naturalnej, gdzie pomagam innym odzyskiwać zdrowie. Do każdego podchodzę indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych osób, więc ich organizmy też inaczej reagują. W Programie STOP BORELIOZA! zebrałam tę wiedzę i porady, które według mojej opinii są niezbędne, żeby ogarnąć chorobę jaką jest borelioza. GRATIS dołączam przepis na mój autorski detox ze wsparciem wątroby. Zastosowanie detoxu przynosi poprawę zdrowia i wzrost energii oraz rozprawia się z nadmiernym tłuszczykiem 😉 Zachęcam do zapoznania się z wiedzą zawartą w Programie, a chętnych do współpracy w odzyskiwaniu własnego zdrowia zapraszam do Gabinetu lub na konsultację online.

Standardowa cena programu 430

Cena w promocji 127zł

Stosując się do wskazówek zawartych w programie 

po 28 dniach odkryjesz, że: 

Borelioza może powodować wiele chorób:

Nie daj się boreliozie!

Działaj dla swojego zdrowia!

Standardowa cena programu 430

Cena w promocji 127zł

Z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że kluczowym elementem w leczeniu boreliozy jest zmiana sposobu żywienia oraz zastosowanie 2-3 terapii jednocześnie. Ważne, żeby te terapie działały wspomagająco i nie kolidowały ze sobą.  

Zdobycie wiedzy, którą zebrałam w tym autorskim Programie zajęłoby Ci długie miesiące, a tutaj otrzymujesz gotowe, sprawdzone i przetestowane rozwiązania. Dzięki programowi oszczędzisz czas i pieniądze. 

Realny koszt elementów składających się na Program to: