Pierwszy przepis z listą zakupów już leci na Twoją skrzynkę mailową. Został wzbogacony o ciekawostki dotyczące zastosowanych produktów. Z wielką przyjemnością przekazujemy Ci te informacje, dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. 

SMACZNEGO!

Dowiedz się więcej o zdrowym odżywianiu – jak rozpocząć, czym zastąpić niezdrowe jedzenie. Smacznie, bez wyrzeczeń, prosto na Twoją skrzynkę mailową. 

Czytaj dalej…

ZDROWIE OD KUCHNI 🙂

Jak skutecznie wprowadzić zdrowszy sposób odżywiania?

Program edukacyjny skierowany do wszystkich, którzy kochają czuć się dobrze i  cenią swoje zdrowie – teoria i praktyka.

Dla kogo jest Program?

Dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne niezależnie od wieku. Program skupia się wokół zdrowego odżywiania. To czym zasilasz swój organizm może być lekarstwem lub trucizną. Z programu dowiesz się jakie proste zmiany wprowadzić w codziennym życiu, żeby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Odpowiednie żywienie jest integralną częścią skutecznej terapii wielu chorób takich jak:

Dołączając do Programu otrzymasz proste i szybkie przepisy na:

7 lunch boxów z listą zakupów

7 obiadokolacji z listą zakupów

7 pożywnych śniadań GRATIS – odbierz zapisując się do Newslettera

14 obszernych artykułów, dzięki którym dowiesz się jakie modyfikacje wprowadzić w kuchni, żeby odżywiać się lepiej – prosto na Twoją skrzynkę mailową 

I aż 3 E-booki

Proste kroki do nawodnienia organizmu

7 przepisów na zdrowe słodkości

7 przepisów na odżywcze koktajle i soki

ZDROWIE OD KUCHNI TO:

WYBIERAM ZDROWIE
Mam insulinooporność i wysoką insulinę. Skorzystałam z programu i po 2 miesiącach sprawdziłam insulinę na czczo. W końcu mam ją poniżej 10."
Katarzyna z Krakowa
Projektantka
"Nie wiedziałam, że jem tyle chemii! Teraz wybieram świadomie z korzyścią dla zdrowia mojej rodziny"Ania z Pruszkowa
Manager
"Stosowałam wiele diet i programów. Chudłam i tyłam. Euforia i rozpacz. Wskazówki zawarte w programie pomogły mi zrzucić 4 kg w 4 tygodnie.

Ewelina z Warszawy
Specjalistka BHP
"Chciałam się lepiej odżywiać, ale nie wiedziałam od czego zacząć. Mam Hashimoto i problemy z tyciem. Dzięki poradom z programu czuję się super!"
Karolina z Gdańska
Specjalistka ds. obsługi klienta
0
ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW PROGRAMU

Był taki czas w naszym życiu, że ciało powiedziało BASTA!

Zmiany okazały się koniecznością. Leczenie stało się niezbędne. Od czego zacząć?

W życiu pewna jest tylko zmiana, więc zdarzają się gorsze chwile i potrzebna jest pomoc specjalistów w zakresie zdrowia. Można temu zapobiegać wprowadzając modyfikacje w sposobie odżywiania. Jeśli jesteś osobą chorą, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – odpowiednio skomponowane żywienie przyspiesza efekty terapii.

 

STRES I NIEODPOWIEDNIA DIETA SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA WIELE CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I Z AUTOAGRESJI!

W pętli niedoczasu, zbyt wysokich wymagać otoczenia, zapominasz o sobie. Do czego to w końcu doprowadzi? Jesz szybko, żyjesz szybko! Warto zastanowić się: Czy moje życie jest szczęśliwe? Czy cieszę się dobrym zdrowiem? Czy mam siłę na zabawę? Czy podoba mi się moje ciało?

Warto rozpocząć świadome odżywianie. Wiedzieć co promuje, a co niszczy zdrowie. W obecnych czasach trucizn w pożywieniu są ogromne ilości. Z pozoru wydawałoby się zdrowy produkt, okazuje się naszpikowany chemicznymi dodatkami. W naszym programie odkrywamy tajemnice żywnościowe, uczymy jak ochronić siebie i bliskich przed nadmiarem toksyn oraz dajemy proste rozwiązania. Z nami dowiesz się co warto jeść, a czego raczej unikać. Teoria i praktyka – Zdrowie od kuchni.

Dokonaj korzystnej zmiany w życiu swojej rodziny!

Wystarczy tylko 28 dni!

Oto czego potrzebujesz i co znajdziesz wewnątrz programu:

Program "ZDROWIE OD KUCHNI" to 14 wiadomości e-mail:

 1. Lubisz pomarszczone, uschnięte jabłka?!
 2. Jak producenci żywności manipulują zmysłami?
 3. Czy gluten i pszenica szkodzą?
 4. Jakie zboża promują zdrowie?
 5. Zdrowe przekąski dozwolone na każdej diecie.
 6. Naga prawda o produktach mlecznych.
 7. Zdrowy posiłek czy chemiczna gąbka?
 8. Nie wszystkie ryby są zdrowe!
 9. Tłuszcz – sprzymierzeniec czy wróg?
 10. Detoks warzywno – owocowy.
 11. Jednodniowy detoks sokowy.
 12. Jak schudnąć 2 kg w 24 godziny?
 13. Na czym polega genialny IF?
 14. Czy Twój żołądek potrzebuje wsparcia?

Standardowa cena programu 475zł

Cena w promocji 97zł

Wyobraź sobie, że za 97 zł dostajesz miesięczną opiekę w postaci konsultacji z zakresu zdrowego żywienia, coachingu oraz gotowych rozwiązań w postaci gotowej 7 dniowej diety, przepisów na zdrowe słodkości i koktajle. 

Realizacja wszystkich punktów naszego programu, we własnym zakresie, korzystając z usług dostępnych na rynku, to koszt średnio 475zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dostęp jest nieograniczony czasowo, a treści będą przesyłane codziennie na Twojego maila.

Łatwo i przyjemnie wprowadzisz nowe nawyki, co wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Możesz zacząć indywidualnie, kiedy chcesz.

Każda dobra zmiana przybliży Cię do celu, a nasz program wyposaży Cię w narzędzia, aby nowe nawyki stały się Twoją codziennością. 

W każdej chwili możesz wrócić do programu w miejscu, gdzie go zakończyłaś i podjąć kontynuację lub przejść go od pierwszego dnia.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Agnieszka Wanat

Naturopatka i Informoterapeutka
Jestem czwartym pokoleniem kobiet, w mojej rodzinie, zajmujących się medycyną naturalną. Zaufałam medycynie alternatywnej, gdy miałam problemy zdrowotne. W mojej praktyce stosuję fitoterapię, suplementację, dietoterapię, informoterapię. Jestem zorientowana na osiąganie pozytywnych rezultatów zdrowotnych u moich podopiecznych. Moim obszarem zainteresowań są choroby związanie z nieodpowiednim żywieniem oraz borelioza.

Hanna S. Miller

Dietetyczka i Naturoterapeutka
Na co dzień pracuję w swoim gabinecie korzystając z naturalnych metod terapeutycznych. Szczególnie cenię sobie dietoterapię, fitoterapię, hipnozę terapeutyczną i metodę biorezonansu Bicom. Łączę dietetykę współczesną z zaleceniami tradycyjnej medycyny chińskiej, stosuję wybrane zioła i suplementy dla wsparcia organizmu i uzupełnienia niedoborów. Moje obszary zainteresowań to głównie zespół jelita drażliwego, alergie i tarczyca.

Połączyło nas zainteresowanie medycyną naturalną. Pewnie trudno w to uwierzyć, ale poznałyśmy się przez Facebook’a ;). Okazało się, że mamy wiele wspólnego i świetnie się wzajemnie rozumiemy. Zaczęłyśmy wymieniać się usługami i współpracować na poziomie naszych gabinetów, które prowadzimy od kilku lat. Chciałyśmy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie większej liczbie osób, w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Tak powstał program “Zdrowie od kuchni”, który skupia się wokół zdrowia od kuchni.

Bardzo często podczas wizyty kontrolnej słyszymy stwierdzenia typu:

„Nie wierzyłam, że to pomoże”

„Jestem w szoku, że to działa”

„Myślałam, że będę brała leki do końca życia”

„Nie miałam pojęcia, że to co jem ma aż taki wpływ na moje zdrowie”

Dokładnie! Wprowadzenie prostych zmian może zdecydowanie poprawić funkcjonowanie organizmu.

Standardowa cena programu 475

Cena w promocji 97zł

Wprowadzając polecane przez nas modyfikacje 

po 28 dniach odkryjesz, że: 

Niewłaściwy sposób odżywiania może wywołać:

Dokonaj korzystnej zmiany w życiu swojej rodziny!

Wystarczy tylko 28 dni!

Standardowa cena programu 475

Cena w promocji 97zł

Wyobraź sobie, że za 97 zł dostajesz miesięczną opiekę w postaci konsultacji z zakresu zdrowego żywienia, coachingu oraz gotowych rozwiązań w postaci gotowej 7 dniowej diety, przepisów na zdrowe słodkości i koktajle. 

Realizacja wszystkich punktów naszego programu, we własnym zakresie, korzystając z usług dostępnych na rynku, to koszt średnio 475zł